CloseMaximizeMinimize تبلیغات وبلاگ
آشپز ایرانی - غذاهای ایرانی -ب آموزش آشپزی و غذاهاي ايراني - غذاهای ایرانی - اشپزی - آشپزي ایرانی - اشپزي - Amozeshe Ashpazi
آشپز ایرانی - غذاهای ایرانی | دسته بندی غذا دستوارت طبخ غذاهای ایرانی| Daste bandi ghazahaye irani
گزيده اي از : آشپز ایرانی - غذاهای ایرانی
تبلیغات - Tablighat - Advertise
نتیجه جستجو برای لازانیا ( تعداد نتایج 9 )
خوراك لازانیا | خوراکهای متنوعمواد لازم:

یك بسته     خمیر لازانیای آماده
نیم كیلو     گوشت چرخ كرده
3 قاشق سوپخوری     پیاز سرخ شده
یك قاشق سوپخوری     رب گوجه فرنگی
2 فنجان      سس سفید
200 گرم     پنیر پیتزا
100گرم     روغن

طرز تهیه:

گوشت چرخ كرده را با پیاز سرخ شده و 2 قاشق سوپخوری روغن تفت می دهیم و می گذاریم با یك لیوان آب  بپزد تا به روغن بیفتد . رب گوجه فرنگی را اضافه كرده و نمك و فلفل آن را میزان می كنیم. از این مایه گوشتی برای انواع غذاهای ماكارونی و لازانیا استفاده می كنیم.
برای پخت خمیر لازانیا ( مثل ماكارونی ) ، در یك قابلمه بزرگ آب ریخته، می گذاریم تا آب به جوش آید. نمك و مقداری روغن برای جلوگیری از چسبیدن خمیرها به آب می افزاییم. بعد از آن خمیرها را در آب در حال جوش ریخته و بعد از چند جوش و نرم شدن خمیر آن را در یك آبكش ریخته و بلافاصله روی آن آب سرد می ریزیم تا خمیرها به هم نچسبند. سپس به آرامی خمیرها را بر داشته و روی یك پارچه تمیز می گذاریم تا آب آن مقداری گرفته شود . توجه كنید كه موقع برداشتن از آبكش، خمیرها پاره نشوند. حالا خمیر لازانیا آماده است تا مواد گوشتی را روی آن قرار دهیم.
در ظرف تفلون یا پیركس مناسب، 2 قاشق سوپخوری روغن آبكرده و یك ردیف خمیر لازانیا قرار می دهیم و یك ردیف پنیر رنده شده و مقداری از مایه گوشتی و سس سفید را روی آن می ریزیم. سپس روی آن یك ردیف دیگر خمیر لازانیا و سس سفید ومایه گوشتی و پنیر رنده شده ریخته و به همین صورت ادامه می دهیم. ظرف را روی پنجره بالای فر قرار می دهیم تا با حرارت 350 درجه فارنهایت به مدت نیم ساعت بماند و پنیر روی آن كمی برشته شود. خمیر لازانیای آماده را می توانید از سوپرها نیز تهیه كنید.

طرز تهیه سس سفید برای لازانیا:

مواد لازم:

50 گرم     كره
2 قاشق سوپخوری     آرد سفید
2 فنجان     شیر
به مقدار دلخواه     نمك و فلفل

طرز تهیه:

 كره را آب كرده و آرد را با آن كمی تفت می دهیم. شیر را به تدریج اضافه می كنیم تا سس صاف و یكنواخت و غلیظ شود. سپس نمك و فلفل را اضافه می كنیم. حالا سس آماده مصرف است.

نوع دیگر تهیه لازانیا

مواد لازم:

2بسته     خمیر لازانیای آماده
نیم كیلو     قارچ
200 گرم     پنیر پیتزا
2 فنجان     سس سفید
2 قاشق سوپخوری     پیاز سرخ شده
2 قاشق سوپخوری     رب گوجه فرنگی
از هر كدام یك عدد     فلفل سبز و قرمز دلمه ای
100 گرم     روغن
به قدر لازم     نمك و فلفل

طرز تهیه:

فلفل دلمه ایها را شسته و به صورت خلالهای باریك خرد می كنیم و با 2 قاشق سوپخوری روغن كمی تفت می دهیم. پیاز سرخ شده و رب را اضافه كرده و می گذاریم با یك فنجان آب كمی بجوشد . قارچ را شسته و به صورت حلقه حلقه خرد كرده به آن اضافه می كنیم و نمك و فلفل آن را میزان می كنیم. سپس خمیر لازانیا را مانند ماكارونی پخته و مطابق روش قبلی عمل می كنیم.

نكات تغذیه ای :
لازانیا ، علاوه بر اینكه غذایی لذیذ و مقوی است. همچنین باب طبع كودكان نیز است. افرادی نیز كه از لاغری رنج می برند می توانند با خوردن این غذا انرژی زیادی به بدنشان برسانند.برچسبها : خوراک - لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در شنبه 03 اسفند 1387 ساعت 00:20
لازانيا نوع دوم | اسپاگتی و ماکارونی

مواد لازم :   

لازانيا  1000 گرم
كالباس  500 گرم
پنير گروير  150 گرم
قارچ كنسرو شده  2 فنجان
پياز داغ عسلي  3 قاشق سوپخوري
رب گوجه فرنگي  2 قاشق سوپخوري
سس مايونز  3 فنجان
كره  100 گرم
خامه  100 گرم
آب گوشت  1 فنجان
نمك  قدري
فلفل  قدري

طرز تهيه :

قارچ و سوسيس يا کالباس را ريز ريز ميکنيم با پياز سرخ کرده ، کمي سرخشان مي کنيم ، آب گوشت و رب گوجه فرنگي را در آن ميريزيم ميگذاريم بجوشد تا آب آن تبخير شود ، کمي نمک و فلفل ميزنيم نصف ليوان از سس را به آن مخلوط مينمائيم ميگذاريم آهسته چند جوش بزند .
در ظرفي آب ميريزيم يک قاشق روغن و يک قاشق نمک به اضافه کرده ميگذاريم بجوشد ، خمير لارانيا را از هم جدا نموده داخل آب قرار ميدهيم تا جوش آيد و کاملا نرم شود (زياد له نگردد) بعد آن را در صافي ميريزيم پارچه را روي ميز پهن مي کنيم خمير ها را يکي يکي روي پارچه قرار ميدهيم که آب آن برود و به هم نچسبد ته ظرف نسوز مستطيل شکل را کمي چرب ميکنيم يک ورقه لازانيا روي آن مي چنيم مقداري از مايه گوشتي که قبلا حاضر کرده ايم روي آن ميريزيم کمي پنير رويش مي پاشيم يک رديف ديگر خمير لازانيا روي آن قرار ميدهيم و بقيه گوشت را روي آن ميريزيم و باز کمي پنير رويش مي پاشيم .
با چند ورقه خمير لازانيا روي آن را مي پوشانيم بقيه سس را روي آن ميريزيم و بقيه پنير را هم رويش مي پاشيم و گره را قطعه قطعه کرده روي آن قرار ميدهيم و با حرارت 400 درجه فارنهايت نيم ساعت تا سه ربع ساعت طبخ مينمائيم تا روي آن طلائي شود و در صورت نداشتن فرصت ظرف را زير فر قسمتي که شعله مشتعل است ده دقيقه قرار ميدهيم . کافي است که روي آن طلائي شود .برچسبها : لازانیا - نوع - دوم
نوشته شده توسط آشپز در آدینه 05 مهر 1387 ساعت 15:24
لازانيا نوع اول | اسپاگتی و ماکارونی

مواد لازم :   

لازانيا  500 گرم
گوشت چرخ كرده  500 گرم
پياز داغ عسلي  3 قاشق سوپخوري
پنير گروير  150 گرم
سس مايونز  1 فنجان
رب گوجه فرنگي  1 قاشق سوپخوري
نمك  قدري
فلفل  قدري

طرز تهيه :

توضيح آنکه خمير لازانيا بطور آماده در قروشگاهها بفروش مي رسد خميري است تقريبا پهن بعرض و طول ده سانتيمتر که ممکن است به رنگهاي سبز و صورتي و سفيد اماده باشد .
ظرف نسبتا بزرگي را پر از آب ميکنيم و براي هر بسته لارانيا 2 قاشق نمک در آب ميريزيم و بعد از جوش آمدن آب لازانيا را در آن ميريزيم و يک دو قاشق روغن در آن ميريزيم و ميگذاريم بجوشد تا مغز لازانيا کاملا نرم شود و زياد له نشود لازانيا را در آبکش ميريزيم و مقداري آب نيم گرم بروي آن ميدهيم تا ليزي و شوري آن گرفته شود .
در صورتيکه بخواهيم لازانيا را قبلا آماده کنيم ، بعد از طبخ و ريختن آن در صافي آنرا در ظرف آب سرد ميريزيم در اين صورت اگر يکي دو روز هم بماند عيبي نخواهد کرد .
پياز سرخ شده را در ظرفي مي ريزيم و روي آتش مي گذاريم ، گوشت چرخ شده را با پياز مخلوط ميکنيم و گوشت را کمي سرخ ميکنيم آب گوجه فرنگي يا رب گوجه فرنگي را در يک ليوان آب حل ميکنيم و داخل گوشت مي ريزيم و کمي نمک و فلفل مي زنيم و ميگذاريم آهسته بجوشد و آب کمي تبخير شود .
سپس در در ظرف نسوز مناسبي يک رديف لازانيا و يک رديف گوشتو روي گوشت باز يک رديف لازانيا ميريزيم ، سس گوجه فرنگي را روي آن ميدهيم و پنير را رويش ميپاشيم و ظرف را روي پنجره آخر فريکه قبلا گرم کرده ايم بطرف بالا با حرارت 450 درجه بمدت نيمساعت قرار مي دهيم تا روي آن کمي برشته شود .برچسبها : لازانیا - نوع - اول
نوشته شده توسط آشپز در آدینه 05 مهر 1387 ساعت 15:23
لازانيا با مايکروفر | طباخی با ماکروفر

مواد لازم :   

گوشت چرخ كرده  300 گرم
لازانيا  600 گرم
پنير پيتزا  400 گرم
سس گوجه فرنگي  قدري
رب گوجه فرنگي  3 قاشق سوپخوري
پياز داغ عسلي  4 قاشق سوپخوري
فلفل سبز دلمه اي  2 عدد
قارچ  200 گرم
آب  2 ليتر
زعفران  0.5 قاشق مرباخوري
كره  25 گرم
روغن  1 قاشق سوپخوري
فلفل  قدري
نمك  قدري

 طرز تهيه :

طرز تهيه مايه گوشت :
گوشت چرخ کرده ، فلفل دلمه اي ، قارچ ، پياز داغ ، نمک و فلفل را مخلوط کرده آن را به مدت 10 دقيقه با قدرت 100% داخل مايکروفر قرار مي دهيم . سپس مقداري از رب گوجه فرنگي را در ظرف ديگري با آب جوش حل کرده مقداري زعفران و کره به ان اضافه کرده و ان را به مدت 3-2 دقيقه در مايکروفر قرار مي دهيم و ان را به مايه فوق اضافه کرده روي ظرف را پوشانده و مجددا به مدت 5 دقيقه با قدرت 100% داخل مايکروفر قرار مي دهيم .

طرز تهيه لازانيا :
يک ظرف مناسب انتخاب کرده آب را داخل آن ريخته و به مدت 10 دقيقه با قدرت 100% داخل مايکروفر مي ريزيم تا آب به جوش آيد . سپس مقدار کمي روغن مايع ( يک قاشق غذا خوري ) و نمک به آب اضافه کرده و ورقه هاي لازانيا را داخل آن قرار مي دهيم و ظرف را به مدت 8-6 دقيقه با قدرت 100% داخل مايکروفر قرار مي دهيم . سپس آن را آبکش مي کنيم .
يک تابه مناسب انتخاب کرده و يک لايه از ورقه هاي لازانيا را داخل آن قرار داده روي آن را مقداري سس گوجه فرنگي ريخته و سپس يک لايه از گوشت و يک لايه پنير مي ريزيم . بدين ترتيب مي توان لايه ها را دو بار تکرار کرد. درب ظرف را گذاشته و آن را به مدت 5 دقيقه با قدرت 100% داخل مايکروفر قرار مي دهيم . سپس درب ظرف را برداشته و 5 دقيقه ديگر با قدرت 100% آن را داخل مايکروفر قرار مي دهيم .
بدين ترتيب غذا آماده است.برچسبها : لازانیا - مایکروفر - لازانیا - ماکروفر
نوشته شده توسط آشپز در دوشنبه 24 تیر 1387 ساعت 11:04
خوراك لازانيا | طباخی ایتالیایی مواد لازم:
 
يك بسته   خمير لازانياي آماده
نيم كيلو   گوشت چرخ كرده
3 قاشق سوپخوري   پياز سرخ شده
يك قاشق سوپخوري   رب گوجه فرنگي
2 فنجان   سس سفيد
200 گرم   پنير پيتزا
100گرم   روغن

 طرز تهيه:

گوشت چرخ كرده را با پياز سرخ شده و 2 قاشق سوپخوري روغن تفت مي دهيم و مي گذاريم با يك ليوان آب  بپزد تا به روغن بيفتد . رب گوجه فرنگي را اضافه كرده و نمك و فلفل آن را ميزان مي كنيم. از اين مايه گوشتي براي انواع غذاهاي ماكاروني و لازانيا استفاده مي كنيم.

براي پخت خمير لازانيا ( مثل ماكاروني ) ، در يك قابلمه بزرگ آب ريخته، مي گذاريم تا آب به جوش آيد. نمك و مقداري روغن براي جلوگيري از چسبيدن خميرها به آب مي افزاييم. بعد از آن خميرها را در آب در حال جوش ريخته و بعد از چند جوش و نرم شدن خمير آن را در يك آبكش ريخته و بلافاصله روي آن آب سرد مي ريزيم تا خميرها به هم نچسبند. سپس به آرامي خميرها را بر داشته و روي يك پارچه تميز مي گذاريم تا آب آن مقداري گرفته شود . توجه كنيد كه موقع برداشتن از آبكش، خميرها پاره نشوند. حالا خمير لازانيا آماده است تا مواد گوشتي را روي آن قرار دهيم. 

در ظرف تفلون يا پيركس مناسب، 2 قاشق سوپخوري روغن آبكرده و يك رديف خمير لازانيا قرار مي دهيم و يك رديف پنير رنده شده و مقداري از مايه گوشتي و سس سفيد را روي آن مي ريزيم. سپس روي آن يك رديف ديگر خمير لازانيا و سس سفيد ومايه گوشتي و پنير رنده شده ريخته و به همين صورت ادامه مي دهيم. ظرف را روي پنجره بالاي فر قرار مي دهيم تا با حرارت 350 درجه فارنهايت به مدت نيم ساعت بماند و پنير روي آن كمي برشته شود. خمير لازانياي آماده را مي توانيد از سوپرها نيز تهيه كنيد.

طرز تهيه سس سفيد براي لازانيا:

مواد لازم:

50 گرم   كره
2 قاشق سوپخوري   آرد سفيد
2 فنجان   شير
به مقدار دلخواه   نمك و فلفل

طرز تهيه: كره را آب كرده و آرد را با آن كمي تفت مي دهيم. شير را به تدريج اضافه مي كنيم تا سس صاف و يكنواخت و غليظ شود. سپس نمك و فلفل را اضافه مي كنيم. حالا سس آماده مصرف است.

 نوع ديگر تهيه لازانيا

مواد لازم:

2بسته   خمير لازانياي آماده
نيم كيلو   قارچ
200 گرم   پنير پيتزا
2 فنجان   سس سفيد
2 قاشق سوپخوري   پياز سرخ شده
2 قاشق سوپخوري   رب گوجه فرنگي
از هر كدام يك عدد   فلفل سبز و قرمز دلمه اي
100 گرم   روغن
به قدر لازم   نمك و فلفل
 
طرز تهيه:

فلفل دلمه ايها را شسته و به صورت خلالهاي باريك خرد مي كنيم و با 2 قاشق سوپخوري روغن كمي تفت مي دهيم. پياز سرخ شده و رب را اضافه كرده و مي گذاريم با يك فنجان آب كمي بجوشد . قارچ را شسته و به صورت حلقه حلقه خرد كرده به آن اضافه مي كنيم و نمك و فلفل آن را ميزان مي كنيم. سپس خمير لازانيا را مانند ماكاروني پخته و مطابق روش قبلي عمل مي كنيم.

نكات تغذيه اي :

لازانيا ، علاوه بر اينكه غذايي لذيذ و مقوي است. همچنين باب طبع كودكان نيز است. افرادي نيز كه از لاغري رنج مي برند مي توانند با خوردن اين غذا انرژي زيادي به بدنشان برسانند.


برای مشاهده ترجمه فینگلیش و انگلیسی اینجا کلیک کنید
Baraye moshahede tarjome Finglish va english inja click konid
For Finglish and English translations, click here

برچسبها : خوراک - لازانیا - لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در یکشنبه 22 اردیبهشت 1387 ساعت 18:37
پیتزا لازانیا | ساندویچ پیتزا سوفله


مواد لازم:
سوسیس کالباس قارچ فلفل دلمه گوشت چرخ کرده=هرکدام بمقدار250گرم
پیاز داغ=دوقاشق مربا خوری
 رب گوجه فرنگی =دوقاشق غذا خوری
نمک وفلفل=بمیزان دلخواه
سس سفید=نصف لیوان
طرز تهیه:
گوشت چرخ کرده را با پیاز داغ تف داده سپس رب رااضافه کرده وهم میزنیم ودو سه قاشق آب میریزیم وبه هم میزنیم
سوسیس وکالباس قارچ فلفل دلمه (تمام مواد را دکمهایی ازقبل خردمیکنیم) به مخلوطمان اضافه ودرظرف را بسته ومیگذاریم آب آن تقریباکشیده شود سپس آن را دریک ظرف پیرکس ریخته وسس سفید را داخلش ریخته وهم میزنیم ورویش رابا پنیر پیتزامیپوشانیم ودرداخل فر که قبلا داغ شده قرار میدهیم (بمدت 10الی 15 دقیقه )بعدفرر را خاموش نموده وحدود 10 دقیقه صبر نموده وسپس غذای آماده شده رالای نان باگت قرار داده ومیل نمایید.

برچسبها : پیتزا - لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در آدینه 06 اردیبهشت 1387 ساعت 11:19
پیتزا لازانیا | ساندویچ پیتزا سوفلهمواد لازم:
سوسیس کالباس قارچ فلفل دلمه گوشت چرخ کرده=هرکدام بمقدار250گرم
پیاز داغ=دوقاشق مربا خوری
 رب گوجه فرنگی =دوقاشق غذا خوری
نمک وفلفل=بمیزان دلخواه
سس سفید=نصف لیوان
طرز تهیه:
گوشت چرخ کرده را با پیاز داغ تف داده سپس رب رااضافه کرده وهم میزنیم ودو سه قاشق آب میریزیم وبه هم میزنیم
سوسیس وکالباس قارچ فلفل دلمه (تمام مواد را دکمهایی ازقبل خردمیکنیم) به مخلوطمان اضافه ودرظرف را بسته ومیگذاریم آب آن تقریباکشیده شود سپس آن را دریک ظرف پیرکس ریخته وسس سفید را داخلش ریخته وهم میزنیم ورویش رابا پنیر پیتزامیپوشانیم ودرداخل فر که قبلا داغ شده قرار میدهیم (بمدت 10الی 15 دقیقه )بعدفرر را خاموش نموده وحدود 10 دقیقه صبر نموده وسپس غذای آماده شده رالای نان باگت قرار داده ومیل نمایید.برچسبها : پیتزا - لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در دوشنبه 02 اردیبهشت 1387 ساعت 12:29
لازانیا | اسپاگتی و ماکارونیمواد لازم:
خمیر مخصوص لازانیا=یک کیلو(در حدود 16 تکه)
سوسیس با کالباس=نیم کیلو
پنیر پیتزا رنده شده=150 گرم
کنسرو قارچ=یک قوطی متوسط
پیاز سرخ کرده=2 تا 3 قاشق سوپخوری
رب گوجه فرنگی=2 قاشق سوپخوری
سس بشامل یا سفید=3 پیمانه
کره=100 گرم
خامه=100 گرم
نمک و فلفل=بقدر کافی
طرز تهیه:
قارچ و سوسیس یا کالباس را ریز خرد می کنیم با پیاز سرخ کرده کمی سرخ می کنیم آب گوشت و رب گوجه فرنگی را در آن می ریزیم می گذاریم بجوشد تا آب آن تبخیر شود کمی نمک و فلفل می زنیم.نصف لیوان از سس را به آن مخلوط می نمائیم می گذاریم آهسته چند جوش بزند. در ظرفی آب می ریزیم یک قاشق روغن و یک قاشق نمک به آب اضافه کرده می گذاریم بجوشد.خمیر لازانیا را از هم جدا نموده داخل آب قرار می دهیم تا جوش آید کاملا نرم شود(زیاد له نگردد)بعد آنرا در صافی می ریزیم و روی آنرا آب سرد می ریزیم تا بهم نچسبند. ته ظرف نسوز و مستطیل شکل را کمی چرب می کنیم یک ورقه لازانیا روی آن می چینیم مقداری از مایه گوشتی که قبلا آماده کرده ایم روی آن می ریزیم کمی پنیر رویش می پاشیم یک ردیف دیگر خمیر لازانیا روی آن قرار می دهیم و بقیه گوشت را روی آن می ریزیم و باز کمی پنیر رویش می پاشیم با چند ورقه خمیر لازانیا روی آنرا می پوشانیم بقیه سس را روی آن می ریزیم و بقیه پنیر را هم رویش می پاشیم و کره را قطعه قطعه کرده روی آن قرار می دهیم و با حرارت 400 درجه فارنهایت نیم ساعت تا سه ربع ساعت طبخ می نماییم تا روی آن طلایی شود.باید توجه داشت خامه را با سس مخلوط می نماییم.برچسبها : لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در شنبه 31 فروردین 1387 ساعت 15:31
خوراک لازانیا | اسپاگتی و ماکارونیمواد لازم:
خمیر لازانیای آماده=1 بسته
گوشت چرخ کرده=نیم کیلو
پیاز سرخ شده=3 قاشق سوپخوری
رب گوجه فرنگی=1 قاشق سوپخوری
سس سفید=2 فنجان
پنیر پیتزا=200 گرم
روغن=100 گرم
طرز تهيه:
گوشت چرخ كرده را با پياز سرخ شده و 2 قاشق سوپخوري روغن تفت مي دهيم و مي گذاريم با يك ليوان آب  بپزد تا به روغن بيفتد . رب گوجه فرنگي را اضافه كرده و نمك و فلفل آن را ميزان مي كنيم. از اين مايه گوشتي براي انواع غذاهاي ماكاروني و لازانيا استفاده مي كنيم.
براي پخت خمير لازانيا ( مثل ماكاروني ) ، در يك قابلمه بزرگ آب ريخته، مي گذاريم تا آب به جوش آيد. نمك و مقداري روغن براي جلوگيري از چسبيدن خميرها به آب مي افزاييم. بعد از آن خميرها را در آب در حال جوش ريخته و بعد از چند جوش و نرم شدن خمير آن را در يك آبكش ريخته و بلافاصله روي آن آب سرد مي ريزيم تا خميرها به هم نچسبند. سپس به آرامي خميرها را بر داشته و روي يك پارچه تميز مي گذاريم تا آب آن مقداري گرفته شود . توجه كنيد كه موقع برداشتن از آبكش، خميرها پاره نشوند. حالا خمير لازانيا آماده است تا مواد گوشتي را روي آن قرار دهيم.  
در ظرف تفلون يا پيركس مناسب، 2 قاشق سوپخوري روغن آبكرده و يك رديف خمير لازانيا قرار مي دهيم و يك رديف پنير رنده شده و مقداري از مايه گوشتي و سس سفيد را روي آن مي ريزيم. سپس روي آن يك رديف ديگر خمير لازانيا و سس سفيد ومايه گوشتي و پنير رنده شده ريخته و به همين صورت ادامه مي دهيم. ظرف را روي پنجره بالاي فر قرار مي دهيم تا با حرارت 350 درجه فارنهايت به مدت نيم ساعت بماند و پنير روي آن كمي برشته شود. خمير لازانياي آماده را مي توانيد از سوپرها نيز تهيه كنيد.برچسبها : خوراک - لازانیا
نوشته شده توسط آشپز در شنبه 31 فروردین 1387 ساعت 15:27
تبلیغات - Tablighat - Advertise
تفال - Tafaol - به سه زبان - in Three languages - فارسی - finglish - English | مقدمه

قابل توجه علاقمندان به شعر حافظ لازم پيش از تفال مجدد :
1- پنج صلوات بفرستيد
2- سوره حمد را خلوص نيت بخواندي
3- بر شهداي اسلام صلوات بفرستيد
4- ضمن خلوص قلب نيت کنيد
5- از قبل صفحات زوج و فرد را درنظر بگيريد و آنگاه ديوان را بگشاييد.

1- Dispatch Five Salavat
2- Read Sura Hamd with Sincerity
3- Dispatch salavat for Quran martyrs
4- the purity of your intentions Heart
5- before even and odd pages, and then consider the open court.

لطفا دیدگاه ارزشمند خود در خصوص آشپز ایرانی - غذاهای ایرانی بفرمایید
نوشته هاي پيشين
:: توجه :: براي مشاهده هر پوشه يا مطلب کافيست بروي عنوان آن کليک نمائيد تا باز يا بسته شود
صفحات: [1]  
صفحه بعدي - صفحه شانسي - صفحه قبلي
ليست برچسبهاي وبلاگ